MİSYON & VİZYON & POLİTİKA

MİSYON & VİZYON & POLİTİKA

Vizyonumuz 
Gemi operasyonu ve işletmesinde, yenilikçi ve öncü çözümlerle, uzun soluklu uzmanlığımızı sürekli olarak ileriye taşımak ve alanımızın en iyisi olmak. Fiber Marine Gemi İşletmeciliği, en ileri seviyede Gemi İşletmeciliği hizmeti sunarak, güvenlik, çevre kirliliğini önleme ve gemi bakımı hizmetlerini rekabetçi ve düşük maliyetli oranlarda gerçekleştirmeye öncelik vermektedir.  
 
 Misyonumuz

  • Gemi sahiplerine , müşteri taleplerine uygun  kalite garantili gemi işletme  hizmeti sağlamak.  
  • Mürettebatın, gemi ve yükünün güvenliğine ve çevre korumasına öncelik vererek gemilerin operasyonunu gerçekleştirmek.
  • Acil durumlar için daima hazırlıklı olmak ve belirlenmiş risklere karşı  güvenlik tedbirleri almak. 
  • İleri derecede sorumluluk sahibi bir gemi işletme şirketi olarak tanınmak, sürekli olarak Güvenlik Sağlık, Çevre ve Kalite Yönetimi niteliklerini ilerletmek ve geliştirmek.
  • Müşteri hizmetlerini her daim geliştirmek için çabalamak.

  Politikamız  

 Şirketimizin politikası  gemilerin emniyetli ve kirlilik dışı bir ortamda düzgün ve emniyetli bir biçimde işletilmesini, çalıştırılmasını konu alan ulusal ve uluslararası anlaşmalarda yer verilen kurallar, ilgili standartlar ve kılavuzların sürekli olarak uygulanması ilkesine dayanmaktadır. Şirketin hedefleri, gemideki çalışmalarda emniyetli bir çalışma ortamı yaratma, bazı belli tehlikelere karşı önleyici önlemler alma, ve emniyeti ve çevre kirliliğini ilgilendiren acil durumlara karşı tetikte olma, kara ve deniz personelinin emniyet yönetimi alanındaki becerilerini sürekli olarak geliştirmektir. Ve ayrıca biz şirket olarak, gemideki çöp ve pis su atığından, zararlı gaz salınımınından ve  deniz kazalarından kaynaklanan denizin kirlenmesine sebebiyet veren faktörlere karşı gerekli emniyet ve seyir tedbirlerinin alınması gerektiğinin son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Prensiplerimizin temelini gemicilerimizin sağlığı ve hijyeni oluşturur. Biz, Fiber Denizcilik olarak  her zaman emniyet ve çevre koruma için belirlenen prosedürlere uygun bir biçimde titizlikle çalışacağız.

©2022Profile TTR BİLİŞİM