MİSYON & VİZYON & POLİTİKA

MİSYON & VİZYON & POLİTİKA

Vizyonumuz 

Uzun yıllara dayanan uzmanlığımızı yenilikçi ve öncü çözümlerle sürekli geliştirerek ve iyileştirerek, gemi yönetimi ve işletiminde her zaman korumayı ve mükemmelliği hedefleyerek en iyi olmak. En üst düzeyde gemi yönetim hizmeti sunan Fiber Marine Ship Management, rekabetçi ve uygun maliyetli fiyatlarda güvenlik, kirlilik önleme ve gemi bakımına önem verir.Misyonumuz 

  • Gemi sahiplerine, her zaman müşteri gereksinimlerine uygun, kalite güvenceli bir gemi yönetim hizmeti sunmak.
  • Mürettebatın, geminin ve yükün emniyetini ve çevrenin korunmasını birinci öncelik olarak tutarak gemi işletmek.
  • Acil durumlara karşı her an hazır olmak ve tespit edilen tüm risklere karşı güvenceler oluşturmak.
  • Gemi yönetimi ile ilgili teknolojinin tüm yönlerinde ön planda kalmayı hedefleyen ve karada ve gemilerde bulunan personelin Güvenlik, Sağlık, Çevre ve Kalite Yönetimi becerilerini sürekli olarak geliştirmeye çalışan, son derece sorumlu bir gemi yönetim şirketi olarak tanınmak.
  • Müşteri hizmetlerini sürekli iyileştirmeye çalışmak.


                               
Politika

Şirketin politikası, geminin güvenli ve kirlilikten arındırılmış bir ortamda düzgün ve emniyetli çalışma koşullarında çalıştırılması için ulusal ve uluslararası anlaşmalar, ilgili standartlar ve kılavuzların koyduğu kuralların sürekli olarak uygulanmasına dayanmaktadır. Hedeflerimiz arasında gemi operasyonlarında güvenli bir çalışma ortamının sağlanması, Belirli bazı tehlikelere karşı önleyici tedbirler alınması; ve güvenlik ve çevre kirliliği ile ilgili acil durumlar için tetikte olmak; kara ve deniz personelinin güvenlik yönetimi konusundaki yeteneklerini sürekli geliştirmek. Ayrıca deniz zayiatı, zararlı gaz emisyonu, gemiden çıkan çöp ve kanalizasyon nedeniyle oluşan deniz kirliliği ve emniyet ve seyir için uygun önlem alma konusunun ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Prensibimizin anahtarı denizcilerin sağlığına ve hijyenine özen göstermektir.
 

©2024Profile TTR BİLİŞİM